Як швидко і безпечно накрутити красиві локони без плойки в домашніх умовах

Представниці слабкої статі люблять експериментувати зі своїм волоссям. Однак далеко не всі методи є безпечними. Наприклад, дівчатам, яким подобаються локони, доведеться використовувати для накручування плойку. Але її вплив може негативно позначитися на стані волосся. Однак не варто панікувати завчасно, бо є безпечний спосіб накрутити локони, при цьому не заподіявши ніякої шкоди волоссю, інформує Ukr.Media.

Як швидко і безпечно накрутити красиві локони без плойки

Відкриємо невеликий секрет для любительок розкішних локонів на кожен день. Виявляється, накрутити волосся можна і без прасочки чи плойки. Перевірений спосіб стане вашим незамінним помічником, який дозволить не тільки заощадити час на збори, але і виглядати ефектно.

Для накручування волосся вам знадобиться 4 шкарпетки. Щоб їх можна було закріпити, підготуйте заздалегідь 4 гумки. На накручування локонів у вас може піти до 15 хвилин.

Покрокова інструкція виглядає наступним чином:

  • щоб зручно було крутити волосся, розділіть його на 2 частини;
  • прибираємо верхню частину, щоб вона не заважала, поки ви будете працювати з нижньою;
  • нижні пасма треба розділити на 2 рівні частини і злегка скропити волосся водою;
  • за допомогою гумок треба зав'язати 2 нетугих хвоста;
  • беремо шкарпетку і акуратно підсовуємо її під гумку;
  • накручуємо пасма по довжині шкарпетки;
  • коли пасмо буде закручене, навиворіт вивертаємо шкарпетку і знову фіксуємо її за допомогою гумки;
  • теж саме треба виконати і з рештою волосся;
  • потім переходимо до верхньої частини і робимо з нею те ж саме.

Процес накручування волосся не займе багато часу, але з такими локонами доведеться походити 2-3 години, поки шкарпетки зроблять свою справу. Після закінчення часу, бажано прогріти локони феном і тільки потім знімати з них шкарпетки. В результаті ви отримаєте природні локони, які не розкрутяться протягом усього дня.

Як зробити красиві кучері на швидку руку

Виявляється, домогтися ефектних локонів можна без зайвих пристосувань, а тільки за допомогою рук. Необхідно розділити волосся на 2 частини — нижню і верхню. Потім акуратно закрутити пасма в джгутики. В результаті з'являються своєрідні пучки, які потрібно зафіксувати, щоб вони не розкрутилися.

Якщо ви хочете, щоб локони вийшли дрібними, тоді волосся треба розділити на 4 частини — лобову, потиличну і дві бічні. Крутити їх найкраще після того, як ви висушили чисті локони. Ходити з такими джгутиками доведеться 1-2 години. Після того, як ви розкрутите пасма, розчісувати їх не треба.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *