Як правильно займатися скандинавською ходьбою, щоб схуднути

Чи справді ці смішні, на перший погляд, вправи допомагають схуднути і як це відбувається?

Скандинавська ходьба — це не просто дивна прогулянка з палицями по місту та з виглядом, як у ділової ковбаси. Це складна вправа, яке по-різному впливає на ваш організм, інформує Ukr.Media.

Тренування зі скандинавської ходьби — реальний спосіб боротьби з надмірною вагою. Головна принада такої прогулянки в тому, що вона підходить для людей навіть із критичною вагою. В цей час працюють 90 відсотків всіх ваших м'язів, а опорно-руховий апарат розслабляється. На суглоби немає жодного навантаження, тільки на м'язи.

Це абсолютно здорове джерело енергії та навантаження в аеробній зоні.

Як займатися скандинавською ходьбою?

Тренування зі скандинавської ходьби — це не просто взяти палиці і йти в бік світла. Для новачків дійсно потрібен тренер, який правильно відрегулює положення тіла, рук та ніг.

Спина повинна бути рівною, а значить, доведеться втягувати живіт і змусити його м'язи працювати. Необхідно розкрити грудну клітку, опустити плечі, а голову витягнути вгору.

М'язи спини, грудей будуть у напрузі, постійно працюючи.

Також у тренування зі скандинавської ходьби включено силові вправи.

Як швидко це працює?

Перші круті результати ви помітите вже через місяць, якщо будете займатися скандинавською ходьбою по 90 хвилин тричі на тиждень. А якщо поєднувати ці тренування з розтяжкою і силовими вправами, то взагалі чудово.

Тіло помітно підтягнеться вже через три заняття, а через два тижні ви не зможете представити свого життя без цього ефективного і дуже корисного тренування.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *