Як правильно їсти чипси: шкода для здоров’я буде мінімальною

Заведено вважати, що чипси та інший фастфуд — це винятково шкідливі продукти, які неодмінно завдадуть шкоди здоров'ю, якщо хоча б іноді їх вживати, інформує Ukr.Media.

Дієтологи пояснили, що ті ж чипси справді можуть стати причиною ожиріння в дітей, але тільки в тому разі, якщо батьки даватимуть цей продукт дитині щодня.

У разі регулярного вживання ця закуска може призвести до розвитку психічних і серцево-судинних захворювань, гастриту, атеросклерозу і навіть викликати залежність.

Будь-який фастфуд, включно з чипсами, містить занадто багато солі. Через це в організмі починає затримуватися зайва рідина і підвищуватися артеріальний тиск. Люди, які часто їдять чипси, страждають від набряклості.

Чипси справді належать до "сміттєвої їжі", але не варто ділити продукти на хороші та погані, зазначили фахівці. Річ у тім, що таку закуску люблять не тільки діти, а й дорослі.

Тож якщо так сталося, що ви або дитина захотіли поласувати чипсами, то потрібно усвідомлено підійти до вибору цього продукту. Слід уважно вивчати склад на етикетці.

Нічого страшного не станеться, якщо зрідка вживати чипси з натуральним складом. У них мають бути тільки картопля, сіль і приправи, зазначили нутриціологи.

Можна розглянути також спеціалізовані чипси, призначені для правильного харчування, наприклад, кукурудзяні. Але і в цьому разі потрібно уважно вивчати склад.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *