Як не втомлюватися під час бігу — 5 дієвих порад

Багато новачків майже відразу відмовляються від тренувань, тому що не можуть пробігти більше 2-3 кілометрів. Але не варто очікувати, що вам з першого ж разу вдасться подолати 10-кілометрову дистанцію, як олімпійський чемпіон. Будь-якій людині потрібен час, щоб виробити витривалість і правильну техніку дихання, інформує Ukr.Media.

1. Перевірте форму: зламана машина не буде працювати добре. Те ж саме стосується вашого тіла. Якщо у вас є проблеми зі здоров'ям, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.

2. Бігайте частіше: постійна практика допоможе прийти до досконалості. Виходьте на короткі пробіжки п'ять разів на тиждень і ви будете здивовані тим, як швидко почнете відчувати себе краще.

3. Збільшуйте інтенсивність поступово: як тільки ваше дихання почне вирівнюватися, а м'язи менше втомлюватися, ви можете почати збільшувати дистанцію. Але не біжіть попереду потяга. Дотримуйтеся правила 10 відсотків: ніколи не збільшуйте свою щотижневу норму більш ніж на 10 відсотків. Це не лише допоможе запобігти травмам, але й завадить організму відчувати себе перевантаженими.

4. Зробіть тренування інтервальним: швидкий біг може бути важким, але він збільшує міцність м'язів і об'єм легенів, які є запорукою витривалості. Почніть із додавання декількох 10-секундних інтервалів спринту через кожні кілька хвилин і поступово збільште тривалість до 30-секундних спринтів.

5. Бігайте вгору: це також підвищує витривалість організму. Збільште нахил на біговій доріжці або бігайте під гірку на вулиці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *