Як наносити тіні, щоб вони довго трималися та не скочувалися: ефективні поради

Напевно, кожній жінці хотілося б, щоб макіяж очей зберігав свіжий і ефектний вигляд аж до моменту його змивання. Але часто буває так, що навіть якісні тіні для повік виявляються не надто стійкими. Причини можуть бути різними: від погодних умов до індивідуальних особливостей шкіри. Але є кілька способів збільшити стійкість тіней (крім використання бази під тіні), інформує Ukr.Media.

Не використовуйте жирний крем</strong>

Перед нанесенням макіяжу не наносьте на повіки і зону навколо очей жирний крем. Замініть його сироваткою — у неї легша текстура, яка не дасть подальшому макіяжу "поплисти".

Знежирення

Перед нанесенням тіней знежирте шкіру повік (особливо якщо у вас жирна шкіра). Можна використовувати для цієї мети як сухий спонж, так і ватний диск, злегка змочений у міцелярній воді. Цей прийом видалить зі шкіри надлишки жиру, що дасть змогу тіням триматися довше.

Пудра

Нанесіть поверх тіней тонкий шар пудри, щоб закріпити їх на повіках. Пудру наносити краще пензлем — так вона ляже на тіні тонкою невагомою вуаллю, не перекривши і не приглушивши колір. Не ігноруйте цей лайфхак, якщо ви віддаєте перевагу кремовим тіням для повік — їхня текстура волога, закріпити такі тіні можна тільки сухим засобом. Пудра — найоптимальніший варіант.

Консилер

Базу під тіні за її відсутності замінить консилер. Нанесіть його на повіки тонким шаром, дайте підсохнути і злегка припудріть, а потім нафарбуйте очі. Стійкість такого макіяжу складе 6-7 годин.

Правильне нанесення

Важливо запам'ятати, що, незалежно від того, чим ви наносите тіні (пензлем, аплікатором або навіть пальцем — проти останнього варіанту, до речі, навіть візажисти нічого проти не мають і активно його використовують), рухи мають бути не розмащувальними, а вбиваючими. Так пігмент глибше проникає в шкіру і довше тримається на ній.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *