Як живе і почуває себе Міхаель Шумахер зараз

29 грудня виповниться рівно п'ять років, як знаменитий автогонщик Міхаель Шумахер потрапив в аварію – під час катання на гірських лижах спортсмен впав і отримав серйозну черепно-мозкову травму, вдарившись головою об камінь, інформує UkrMedia.

Лікарі тримали свого зіркового пацієнта в штучній комі більше півроку, а після зайнялися його реабілітацією. Як вона проходить, невідомо.

Родичі Міхаеля – 49-річна дружина Корінна, 21-річна донька Джина-Марія і 19-річний син Нік – воліють не спілкуватися з журналістами і всю інформацію про здоров'я Шумахера тримають в таємниці.

Репортерам Mail Online вдалося лише дізнатися, що спадкоємець спортсмена до цих пір не може змиритися з думкою, що його батько інвалід.

Як повідомляють різні джерела, за «Червоним бароном» цілодобово спостерігає команда з 15 медиків, він як і раніше пересувається на інвалідному кріслі і не може стояти без сторонньої допомоги. Здатність говорити поки так і не повернулася до спортсмена, але він все ж може проявляти емоції.

За словами джерела з оточення гонщика, коли Шумахеру показують панораму з видом на гори та озеро, він іноді плаче.

Гонщик Ніклас Нільсен, який є другом пілота «Формули-3», в інтерв'ю датській газеті BT з надією заявив: «Сім'я намагається не давати коментарів, але, здається, що Міхаель може скоро повернутися».

Хочеться вірити, що Міхаелю Шумахеру і правда стане краще. У січні наступного року автогонщику виповниться 50 років і його одужання стало б найкращим подарунком як для нього самого, такі для всіх тих, хто переживає за знаменитого спортсмена.

Завантаження…

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *