Хитрість, яку вже застосовують тисячі дівчат по всьому світу

До недавнього часу клей ПВА використовувався в основному для того, щоб склеювати папір. Але винахідливі жінки завжди шукають незвичайне застосування для звичайних речей. Цього разу новим б'юті-трендом став звичайний клей ПВА, який заморські і наші красуні використовують для… манікюру! Ми пропонуємо тобі взяти на озброєння дві поради, як застосовувати цей недорогий засіб з користю, інформує Ukr.Media.

1. Клей ПВА можна використовувати як базу під лак з блискітками. Багато хто любить робити такий гарний манікюр, але стерти блискітки потім буває дуже проблематично. Нанеси ПВА на нігті, дай підсохнути, нанеси зверху святковий лак. Якщо тобі знадобиться його зняти, просто подцепи лак краєм нігтя і зніми разом з плівкою.

Переваги цього методу: Нетоксичність — цей клей має водну основу, він нешкідливий для нігтів, шкіри і дихальних шляхів, а також володіє несильним характерним запахом. Від нього не шаруються нігті і не ламаються. Економічність — це засіб коштує зовсім недорого. Для приготування засобу тобі знадобиться звичайний клей, порожня пляшечка від лаку і 2 ч. л. води. Недоліки: такий манікюр недовговічний.

2. Не секрет, що відтерти шкіру від лаку для нігтів, не пошкодивши при цьому манікюр, буває непросто. Нанеси клей ПВА навколо нігтя, особливо на кутикулу, потім пофарбуй нігті. Якщо лак вийшов за краї, після висихання клей із залишками лаку легко знімається.

Більш детально можна переглянути відео:

Сподіваємося, що дана інформація стане в нагоді тобі і ти будеш застосовувати клей ПВА не тільки в звичних для більшості цілях.

Цим варто поділитися з подругами!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *