Ефективні види тренувань для тих, хто хоче швидких результатів схуднення за короткий час

За кілька тижнів можна позбутися від 2-3 зайвих кілограмів навіть без категоричних відмов від улюблених продуктів, інформує Ukr.Media.

Для того, щоб підтягнути фігуру і сміливо одягнути відкриту сукню, необхідно хоча б кілька разів на тиждень приділяти увагу тренуванням.

Важливо адекватно оцінювати свої можливості і не перестаратися, інакше тіло погано відреагує на несподіване навантаження. Регулярні і дозовані тренування через день — це ефективний спосіб прискорити метаболізм, підтягнути тіло і позбутися від декількох зайвих кілограмів.

Але бувають такі випадки, коли на регулярні тренування немає часу, натхнення чи просто лінь, а приголомшливо треба виглядати ну вже зовсім скоро.

Тоді на допомогу прийдуть найефективніші напрямки, які допоможуть швидко прийти у форму.

Bootcamp

Тренування в форматі Bootcamp складаються з силових вправ з обладнанням та інтервального бігу на доріжці. Така комбінація допоможе вам втрачати до 1000 ккал за 50 хвилин заняття.

Тренування розділені на м'язові групи і розписані по днях тижня. Для кожного заняття тренер складає плейлист. Особливість формату в тому, що всі вправи в програмі поєднуються з музичним ритмом. Це поєднання допоможе вам відчути драйв, сконцентруватися на тренуванні та викластися на свій максимум. Програми тренувань універсальні: професійні атлети і новачки, займаючись в одній групі, зможуть отримати відповідне для них навантаження.

Ви помітите результат вже після 5 відвідувань bootcamp-тренувань.

Сайклінг

Сайклінг — це тренування на стаціонарному велосипеді, яка проходить в залі. При сайклінг задіюються практично всі групи м'язів, не лише ноги, тому за одне заняття можна ефективно опрацювати тіло.

За 45 хвилин сайклінга можна спалити від 400 до 800 кілокалорій, залежно від інтенсивності тренування і навантаження. Це один з найефективніших видів фітнесу в категорії кардіо, при цьому він практично повністю безпечний, на відміну від бігу та інших видів навантажень.

Новачкам варто починати з 2 тренувань на тиждень, з інтервалом не менше 2 днів. Якщо ж в зал приходить вже досить досвідчена людина, то йому сміливо можна займатися тричі в тиждень. Під час тренування потрібно обов'язково пити воду, бажано кожні 7-10 хвилин.

Street fight

Street fight — ефективне тренування з елементами спортивних єдиноборств. Програма дозволяє якісно опрацювати рельєф всього тіла і позбутися від стресу.

Street Fight — це програма з елементами боксу, кікбоксингу, тхеквондо і джиу-джитсу. Під час тренування йде активна робота руками і ногами, але немає контакту з партнером: всі удари наносяться в повітря. Крім бойових елементів в тренування також ввімкнений функціональний блок вправ.

Street Fight працює не лише на розвиток кардіореспіраторної системи, в ході занять також тренуються абсолютно всі групи м'язів, що сприяє ефективному зниженню ваги. Річ у тім, що вправи з комплексу мають на увазі велику витрату енергії, що призводить до максимальної втрати калорій, отже, і зайвих кілограмів. Слід зауважити, що тренування вимагає достатнього рівня витривалості, тому рекомендується для людей середнього або високого рівня підготовки.

Загальний тон тренування гарантує любителям фітнесу відмінний настрій, заряд енергії і приголомшливий тонус.

Табата

Ще один спосіб швидко позбутися від зайвих кілограмів — тренування табата, створена японським дослідником Ідзумі Табата ще в 90-х роках. За одну сесію можна скинути близько 500 кілокалорій, а після курсу тренувань результат не змусить себе чекати.

Табата — це короткі, але надінтенсивні заняття. Один цикл займає 4 хвилини, за цей час необхідно зробити 8 вправ по 20 секунд кожна, між ними короткі перерви по 10 секунд. Всього під час заняття 5 циклів. Заняття в залі від початку до кінця триває годину (разом з розтяжкою).

Після тренування спалювання жиру триває ще добу. При цьому процес проходить з тією ж інтенсивністю, що і під час навантаження. Простіше кажучи, вправи закінчені, а тіло продовжує приходити в форму.

У занятті задіяні всі групи м'язів, саме тренування проходить під енергійну музику, яка допомагає тримати високий темп. Друга половина заняття обов'язково присвячена розтяжці, щоб уникнути перетренованості і спазму м'язів. Таким чином, комплекси табата — прекрасна альтернатива для тих, у кого є бажання підкачатися, але катастрофічно не вистачає вільного часу на заняття спортом.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *