Для щитовидки та красивого обличчя — 7 причин стояти на голові

"Ще на голову встань!" — саркастично говорили нам у дитинстві, коли ми пустували і шаленіли. А між іншим, без жодної іронії, це надзвичайно корисно для здоров'я. Так що так, ще на голову і встанемо. І краще щодня з ранку та на ніч дивлячись. І ось чому, інформує Ukr.Media.

Це допоможе вашій шкірі сяяти

Проста фізика. Встаючи на голову, ми звертаємо назад силу земного тяжіння. А значить, шкіра теж повисає у протилежному напрямку. Разом із кров'ю до голови та обличчя надходить максимум свіжого кисню — і ми починаємо сяяти.

Це може відстрочити випадання волосся

Волосся може почати сипатися при порушенні кровообігу в цибулинах. Стійка на голові цю проблему вирішує з причин, описаних у попередньому абзаці. Деякі йоги навіть стверджують, що регулярне стояння в ширшасані повертає сивому волоссю їхній природний колір!

Користь для щитовидної залози та гормонів

Стійки на голові можуть стимулювати і насичувати кров'ю гіпофіз та гіпоталамус. Ці залози життєво важливі для нашого благополуччя і вважаються головними залозами, які регулюють роботу всіх інших залоз в організмі (щитовидної, шишкоподібної та надниркових залоз).

Покращує настрій

Коли надниркові залози починають працювати в оптимальному режимі за допомогою стійки на голові, нас відвідують більш позитивні думки. Надниркові залози відповідають за синтез гормонів у відповідь на стрес, і їх перевтома може призвести до дратівливості, нездатності зосередитися, безсоння, нервозності і навіть депресії.

Допомагає відводити рідину

Коли ви знаходитесь в перевернутому положенні, рідина, що скупчилася в ногах, відтікає. Ця новина напевно порадує всіх любительок похизуватися високими підборами (і тих, хто страждає від набряків і болю в ногах ближче до вечора). А ще ширшасана допомагає зменшити виникнення та поширеність варикозного розширення вен. Воно зазвичай виникає через неправильну циркуляцію крові, викликану клапанами, що погано працюють, і (як ми тепер знаємо) стійка на голові — відмінний спосіб покращити кровообіг і лімфоток.

Сприяє травленню

Перевернуті асани допомагають покращити травний процес та збільшити тепло тіла. Кишечник стимулюється завдяки зворотній дії сили тяжіння, а товста кишка може звільнити кров. Зрозуміло, що відразу після обіду на голову вставати не треба… Причини пояснювати нікому не треба?

Зміцнює глибокі основні м'язи

Щоб просто стати на голову і утримувати стійку протягом хоча б половини хвилини, той, хто тренується, повинен задіяти косі м'язи, прямий і поперечний м'язи живота. А це означає, що в результаті ми отримаємо гарний підтягнутий живіт і сильну спину. Та й м'язи рук стануть набагато рельєфнішими.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *