Дівчині вдалося схуднути на 45 кг, але жодних дієт вона не дотримувалася

Швидка втрата ваги за допомогою дієт загрожує таким самим швидким зворотним набором зайвих кілограмів: організм буде прагнути відновитися після стресу. Ця дівчина вирішила піти іншим шляхом.

Вона хотіла не просто схуднути, але зробити це розумно і без шкоди для організму. Поштовхом стало прохання її брата бути подружкою його нареченої на весіллі. Тоді 23-річна Хлоя Лонгстафф з Англії важила близько 104 кг, інформує Ukr.Media.

За тиждень вона з'їдала як мінімум три великі піци, не нехтувала іншим фаст-фудом і алкоголем.

Порівнявши себе з іншими подружками нареченої, Хлоя зрозуміла, що поруч з ними вона виглядатиме просто жахливо. Але замість швидких "чудодійних" заходів для схуднення вона вирішила змінити на краще весь свій спосіб життя.

Нездорову їжу вона замінила на раціон з високим вмістом білка, почала більше ходити пішки, а потім записалася у спортзал. За три роки Хлої вдалося схуднути на 45 кілограмів.

У своєму блозі дівчина пояснила, чому їй не подобається схуднення за допомогою дієт.

"Дієта створює у мене враження короткострокового зцілення — до свята або іншої нагоди, коли люди хочуть виглядати добре, щоб потім повернутися до колишньої форми. Швидкодіюча дієта дійсно може позбавити вас від зайвої ваги за короткий термін. Але обмеження або повна заборона ваших улюблених страв може призвести до зривів".

Всім, хто хоче позбутися від зайвих кілограмів, Хлоя радить пити багато води і лише зменшити порції улюбленої, але шкідливої їжі. Нехай співвідношення здорової і шкідливої їжі становить 80 до 20 — так організму буде простіше перебудуватися.

Спосіб, який вибрала Хлоя: худнути повільно, розумно і надовго — спрацював для неї на 100 %. Але змінився не лише її зовнішній вигляд, Хлої довелося змінити і спосіб мислення.

"Відчуваючи впевненість у собі, ви значно більше схильні дотримуватися плану і досягати мети. Крім того, важливо опановувати себе у погані дні, коли замість тренування є велика спокуса прийти додому і щось випити", — говорить вона.

Але найважливішим уроком, який дівчина винесла зі свого досвіду, стало те, наскільки важливо любити, цінувати і вірити у себе.

"Скажіть собі, що ви зможете подолати це, тому що ви сильні", — говорить Хлоя.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *