Дівчина з Шотландії скинула 57 кілограмів і розповіла, як їй це вдалося

Мешканка Шотландії схудла на 57 кілограмів, змінила погляди на життя і знайшла собі нове покликання, а також поділилася секретом свого успіху, інформує Ukr.Media.

27-річна Дора Манчіні Ньютон, яка проживає в місті Бішопбріггс (округ Іст-Данбартоншир), почала займатися спортом разом з чоловіком в кінці 2019 року. Таким чином дівчина вирішила боротися зі стресом, викликаним проблемами в сімейному бізнесі.

"Ідея зайнятися спортом була не моєю. Я завжди боялася спортзалів, тому що соромилася своєї ваги і зовнішності", — згадує шотландка.

Однак чоловік Дори твердо вирішив, що їм пора міняти свій спосіб життя. Пара сіла на дієту і зайнялася спортом разом. Подружжя повністю відмовилися від нездорової їжі, перейшовши на йогурти, рис, овочі і м'ясо птиці.

"Раніше я їла не перестаючи і ніколи не могла наїстися. Тільки почавши харчуватися правильно, я зрозуміла, що таке справжня ситість і задоволення від їжі", — ділиться досвідом Ньютон.

Після початку пандемії коронавірусу спортзал, який відвідувала пара, закрився. Однак подружжя це не зупинило і вони продовжили регулярні тренування вдома. В результаті Дора не тільки скинула зайву вагу, але також позбулася екземи, яка мучила її все життя.

За півтора року, які пройшли з початку занять, Ньютон скинула 57 кілограмів, а також повністю змінила погляди на життя і навіть змінила професію. Тепер шотландка вчиться на фітнес-тренера, бо хоче допомагати людям, бажаючим позбутися зайвої ваги.

За її словами, для того, щоб змінити себе, людині потрібно не тільки правильно налаштуватися психологічно, а й запастися терпінням.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *