Декілька методів, які допоможуть поліпшити стан шкіри навколо очей

Мішки під очима часто пов'язують із втомою, недосипанням і генетикою. Тонка шкіра в цій ділянці може підкреслювати їхню видимість. Однак незважаючи на генетичні особливості, існують методи, які можуть допомогти поліпшити їхній зовнішній вигляд, інформує Ukr.Media.

Досить спіть

Недосипання може посилювати появу мішків під очима. Регулярний і повноцінний сон, тривалістю від 7 до 9 годин на добу, може істотно поліпшити стан шкіри в цій ділянці.

Захищайте очі від сонця

Ультрафіолетові промені можуть негативно впливати на тонку шкіру навколо очей, прискорюючи процес старіння. Використовуйте засоби з SPF, щоб захистити цю ділянку від шкідливих сонячних впливів.

Очищайте шкіру

Регулярне очищення ділянки навколо очей допомагає позбутися денного бруду і макіяжу, запобігаючи подразненню і появі мішків під очима.

Користуйтеся кремом для очей

Креми для очей із судинозвужувальними властивостями можуть допомогти зменшити набряк і запобігти застою рідини навколо очей. Вони також мають протизапальні властивості.

Не забувайте про консилер

Для маскування фіолетового відтінку темних кіл під очима використовуйте хороший консилер, переважно кремової текстури, щоб не висушувати шкіру.
Цікаво, що крім догляду за шкірою, здоровий спосіб життя, зокрема регулярний сон і захист від сонця, відіграють ключову роль у підтримці свіжого і відпочилого вигляду шкіри в зоні навколо очей.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *