Деякі зморшки говорять не про вік: розповідаємо, як зрозуміти, що вам час інтенсивно зволожувати шкіру

Коли ви дивитеся в дзеркало і помічаєте нові дрібні зморшки на обличчі, це може викликати тривогу: здається, що старість прийшла без попередження. Але не варто одразу тягнутися за антиейдж-кремом: можливо, справа не у віці, інформує Ukr.Media.

Деякі складки говорять зовсім не про те, що нам уже не 18 — вони просто свідчать, що наша шкіра зневоднена. Тож сприймайте дрібні зморшки як перший сигнал, який говорить, що час переглянути свою б'юті-рутину.

Як відрізнити зневоднення від старіння

Зневоднена, суха шкіра виглядає тьмяною, а також має тенденцію до появи дрібних поверхневих зморшок. Перше місце, на яке слід звернути увагу, — це ділянка в куточках очей, де утворюються "гусячі лапки". Вони можуть бути першою ознакою зневоднення, кажуть косметологи.

Пластичні хірурги кажуть, що це особливо справедливо для тих, кому від 30 до 40 років: дрібні зморшки на лобі, під очима і в носогубних складках зазвичай є результатом зневоднення шкіри, а не її старіння. Однак, на думку експертів, боротися з дегідратацією слід не тільки заради естетичного ефекту.

Як боротися зі зневодненням

Як пояснюють медики, хронічна сухість шкіри призводить до запалення, а вже воно, своєю чергою, є причиною появи зморшок. Люди не усвідомлюють цього, але зневоднення може призвести до передчасного старіння, кажуть експерти. Щоб розв'язати проблему, вони радять переглянути схему догляду за шкірою — перейти на засоби для інтенсивного зволоження або додати до своєї б'юті-рутини сироватку з гіалуроновою кислотою.

У разі, коли дрібні зморшки стали постійними, експерти рекомендують звернути увагу на антиейдж-косметику. Коли ви стаєте старшими, шкіра змінюється не тільки через зневоднення. Зволоження може тимчасово зменшити видимість зморшок, але воно не вирішить проблему повністю. Використовуйте ретиноїди і вітамін С, робіть пілінг, розгляньте неінвазивні процедури — наприклад, мікронідлінг або IPL-омолодження, щоб повернути старіння назад.

Підсумок

Пам'ятайте: шкіра сама підкаже, що їй потрібно. Якщо вона запалена, то потребує бар'єрної підтримки, з тьмяним кольором допоможуть впоратися освітлювальні антиоксиданти. Якщо ж на обличчі з'явилися дрібні зморшки, то, ймовірно, настав час посилити зволоження — як зсередини, так і зовні.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *