Ці помилки під час миття рук роблять їх тільки бруднішими — перевірте себе

Миття рук — важлива процедура. Однак багато людей роблять це неправильно, знецінюючи всю користь від цієї дії для здоров'я. Медики розповіли, яких помилок більшість припускається під час миття рук, інформує Ukr.Media.

Швидко мити руки

За дослідженнями вчених, 95% людей миють руки недостатньо довго, щоб очистити їх від усіх бактерій. У середньому люди миють руки близько шести секунд. Але для якісної дезінфекції потрібно робити це мінімум 20 секунд.

Мити тільки долоні

Мікроби знаходяться не тільки на долонях, а й під нігтями та між пальцями. Тому необхідно переконатися, що ви намилили кожну ділянку ваших рук.

Погано сушити руки

Навіть якщо ви правильно виконуєте попередні пункти, ви можете піддати своє здоров'я загрозі, якщо просто не висушите руки. Вологі й теплі руки — ідеальне середовище для мікробів. Тому завжди ретельно витирайте руки щоразу після миття.

Мити руки тільки після туалету

Більшість людей миє руки лише після туалету та перед їжею. Однак щодня ми торкаємося великої кількості поверхонь, до яких торкалися інші люди. Тому руки мити варто періодично протягом усього дня. Особливо важливо це робити в період інфекцій.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *