Ці кольори в жіночому одязі, вказують на низьку самооцінку його власниці

Зовнішній вигляд може розповісти багато про внутрішній стан людини. Низька самооцінка жінки може проявлятися не тільки в її поведінці або манері спілкування, а й у виборі одягу. Які ж кольори в одязі найчастіше обирають жінки з низькою самооцінкою, інформує Ukr.Media.

Чорний колір

Чорний колір має безліч переваг: він робить стрункішою фігуру, створює гармонійний образ, додає елегантності і практичний. Однак, часто його вибирають саме ті, хто не впевнений у собі. Чорний дає змогу загубитися в натовпі й не виділятися. Якщо чорний колір періодично з'являється у вашому гардеробі, це одне. Але якщо він стає основним у вашому арсеналі, це може свідчити про невпевненість.

Сірий колір

Сірий колір, часто асоційований з універсальністю та актуальністю в гардеробі, може також сигналізувати про приховані комплекси. Надмірне використання сірого говорить про внутрішню потребу злитися з оточуючими і страх привернути увагу. У помірних кількостях сірий може бути чудовим вибором, особливо якщо розбавляти його яскравими елементами.

Болотний колір

Трав'янистий зелений колір символізує молодість, енергію і силу, але його протилежність — болотний тон — може вказувати на придушення внутрішніх бажань і навіть агресію до навколишнього світу. Також експерти стверджують, що багато чоловіків вважають болотний колір непривабливим на жінках. Тому, обираючи одяг у цьому відтінку, постарайтеся додати в образ яскравіші та цікавіші деталі, щоб збалансувати й оживити його.

Коричневий колір

Коричневий колір асоціюється із силою й упевненістю, а його прихильники часто цінують традиції та сімейні узи. Однак, якщо коричневий домінує у вашому повсякденному гардеробі, оточення може підсвідомо сприймати вас як невпевнену й закомплексовану особистість. Це пов'язано з тим, що деякі відтінки коричневого можуть здаватися важкими і похмурими. Щоб запобігти цього ефекту, обов'язково врівноважуйте коричневий колір світлими і контрастними елементами.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *