Ці жінки з пишними формами, мають почуття стилю і вміють добре одягатися

Є думка, що всі повні жінки вкрай незадоволені своїми фігурами і просто мріють схуднути. Насправді, це не так. Є чимало красивих і успішних жінок розміру «плюс сайз», які цілком задоволені своєю зовнішністю. Зазвичай, ці жінки вміють красиво одягатися. І це відмінний доказ того, що стильною можна бути в будь-якому розмірі, інформує Ukr.Media.

Куїн Латіфа

Актриса, телеведуча, співачка і просто розкішна жінка Куїн Латіфа завжди стильно одягнена. Вона прекрасно виглядає не лише на червоних доріжках, але і у звичайному житті. Причому актриса не лише сама відмінно одягається, але і намагається підтримати інших, випускаючи власні лінії одягу, призначені для дівчат з формами.

Куїн Латіфа не любить занадто вільний одяг, вона вважає за краще речі, які сидять по фігурі.

Катя Жаркова

Катя — одна з найвідоміших російських моделей категорії «Плюс сайз». Вона прагне довести, що бути красивою, це не те ж саме, що бути худою. І це їй успішно вдається.

Катя любить створювати цікаві образи, змішуючи речі різного стилю. Вона вважає, що таким способом можна висловити свою індивідуальність.

Танеша Авашти

Танеша — не актриса, а блогер, але вона не менш впізнавана, ніж голлівудські зірки. Її блог "Дівчина з формами" спочатку створювався, як проста розвага, але з часом він знайшов популярність і став джерелом натхнення для безлічі жінок, параметри фігури яких відрізняються від моделей.

Більшість образів, які представляє Танеша, призначені для звичайних жінок, що живуть звичайним життям. Можливо, саме з цієї причини її блог настільки популярний.

Потрібно відзначити, що дівчина є щасливою власницею фігури «пісочний годинник», тому вона у своїх образах завжди намагається підкреслювати талію.

Тара Лінн

Тара — успішна модель і безкомпромісний борець за права жінок з пишними формами. Тара переконана, що мода на анорексичні фігури скоро пройде, і всі визнають, що справжня краса не має нічого спільного з хворобливою худорлявістю.

Ще одне переконання Тари — для повних немає ніяких заборон в одязі. Всі правила, по типу світле повнить і не носіть одяг з принтом, придумали, щоб принизити жінок з формами. Тара вважає, що носити Можна все, що йде саме вам, і вона, безумовно, права.

Опра Вінфрі

Опра — одна з найуспішніших жінок у світі. Вона зуміла розбити стереотипи, що телеведучою може бути тільки струнка блондинка. Потрібно сказати, що Опра не відразу зуміла прийняти свою фігуру і довго намагалася боротися із надмірною вагою. І їй дійсно вдавалося схуднути на деякий час, а тоді втрачені кілограми поверталися знову. Поки, нарешті, жінка не вирішила, що потрібно приймати себе, якою є.

На роботі Опра Вінфрі вважає за краще носити жіночні ділові костюми, які їй надзвичайно йдуть. А у звичайному житті вибирає простий і зручний одяг, який добре сидить на фігурі й не обмежує рухів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *