Чому зараз у 30 років жінка виглядає молодшою, ніж за радянських часів

Сучасні жінки з якоїсь причини дуже часто виглядають набагато молодше, ніж є. Експерти проаналізували, чому так відбувається, щоб ми могли розповісти вам, як у сучасних жінок виходить виглядати так добре і молодо, інформує Ukr.Media.

Інші уявлення про вік

Раніше, років 40-50 тому тридцятирічна дівчина вважалася жінкою, яка повинна була обзавестися чоловіком і сім'єю. Сьогодні ж ситуація діаметрально протилежна. Усюди говорять про свободу і про те, що немає нічого поганого в тому, щоб в тридцять років жити точно так же, як в 18. Це призводить до того, що жінки в 30 і навіть в 40 років життєрадісні, приємні в спілкуванні, а тому привабливі для чоловіків і в цілому.

Свобода вибору одягу

Раніше в багатьох країнах світу діяли жорсткі правила про те, як повинна виглядати жінка в 30 років. Це повинен був бути суворий одяг, що не натякає ніяк на оригінальність, адже світ був схиблений на сім'ї. Зараз популярно одягатися так, як хочеться вам. Ми живемо в столітті свободи вибору, тому тридцятирічні дівчата можуть одягатися яскраво і незвично, що робить їх візуально молодше.

Більш того, раніше вибору в одязі особливо не було, зате зараз можна одягатися хоч кожен день в щось різне і зовсім несхоже. Гарний одяг став більш доступним.

Раніше косметикою користувалися рідше

По-перше, через те, що вона була дорожча і гірша якістю. По-друге було недозволено робити гарний макіяж просто так — кожен день. Зараз же ситуація діаметрально протилежна. Будь-яка жінка за прийнятні гроші може виглядати набагато красивіше і молодше. Просто підкреслюючи особливості свого обличчя або приховуючи його недоліки.

Жінки більше грошей можуть витрачати на себе

Якщо раніше на красу і догляд за тілом витрачалося приблизно нічого, то сьогодні жінки більш вільні в цьому плані, та й чоловіки лояльно ставляться до таких витрат як б'юті-процедури, басейни, спортзали і так далі.

Боротьба зі стереотипами

Якщо раніше вважалося, що жінка — це в першу чергу мама і дружина, то зараз будь-яка представниця прекрасної статі може сама вибирати свій шлях, що неминуче відбивається на зовнішності. Ті, хто хочуть виглядати скромно, продовжують це робити. Інші жінки, яким за тридцять, хочуть виглядати красиво.

Правильне харчування

Наука не стоїть на місці. Раніше, років 50 тому ніхто не знав, як правильно потрібно харчуватися з наукової точки зору. Сьогодні всі пам'ятають про прості правила типу частого вживання води і відмови від кави, цукру. Можливо, це просто стало модно, але така мода точно пішла на користь багатьом жінкам, які хочуть виглядати молодше.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *