Чому стригти сухе волосся краще, ніж мокре, і які переваги дає суха стрижка власницям кучерявого і пошкодженого волосся

Останнім часом в перукарському мистецтві набирає популярність новий тренд ― суха стрижка. Насправді цей метод активно застосовували кращі салони Парижа, Лондона, Токіо і Нью-Йорка ще у вісімдесятих роках минулого століття, але повсюдне поширення він отримав лише пару років тому. Розберемося, в чому ж переваги такої техніки, інформує Ukr.Media.

Волосся лежить природно

Мокре волосся завжди важче і щільніше із-за води. Пряме розтягується, а кучеряве ще і випрямляється, у підсумку те і інше виглядає більш довгим. При класичній вологій стрижці майстер не бачить повної картини, тому кінцевий результат може сильно відрізнятися від задуманого.

Працюючи з сухою головою, завжди можна відразу визначити потрібну довжину і розрахувати об'єм зачіски. Особливо актуально це для тонкого і рідкого волосся: якщо його намочити, вони зовсім втратить форму, і дуже часто стиліст змушений коригувати свою роботу після сушіння.

Також відомо, що з мокрою головою перукар працює «за шаблоном», тобто робить ті рухи, яким був навчений на професійних курсах і майстер-класах. При сухій стрижці клієнт гарантовано отримає індивідуальний підхід і той результат, на який розраховував.

Видно структуру волосся

Майстру дуже важливо розуміти і відчувати текстуру, густоту і «характер» волосся. Виходячи саме з цих характеристик, легко підібрати зачіску, яка підійде саме вашому овалу обличчя, адже тільки коли видно кожне пасмо окремо і все волосся в русі, можна виконати роботу так, щоб укладання виходило ідеальним.

Цей метод ― справжня знахідка для кучерявих дівчат. Майстер відразу визначає, як працювати з неслухняними локонами, щоб вони правильно лежали, а не стирчали в різні боки.

Вологе волосся дуже крихке

Мокрі пасма більш вразливі, легко травмуються у процесі роботи, при розчісуванні сильно зріджуються. На сухому волоссі набагато краще видно проблемні місця, тому майстер зможе більш якісно оздоровити зачіску, зрізавши всі посічені кінчики.

Переваги цієї технології по достоїнству оцінили вже багато майстрів світу, оскільки вона дозволяє контролювати процес в реальному часі, тобто результат не буде несподіваним. Експерти обіцяють, що якщо ви вже хоч раз спробували суху стрижку, то ні за що не повернетеся до старого методу. Особливо це стосується власниць дрібних кучерів і пишних неслухняних локонів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *