Чи можна замінити консилер під очі на тональний крем

Дуже часто чуємо від дівчат, що вони наносять тональний крем замість консилера. Нам стало цікаво, чи є в цьому щось страшне або різниці немає ніякої, інформує Ukr.Media.

Думка косметологів

Тональний крем не призначений для нанесення на шкіру навколо очей, хоча багато хто ігнорує це правило. Він володіє досить щільною текстурою і прекрасно підходить для шкіри щік, чола і підборіддя, яка набагато товща, ніж ніжна шкіра області повік. Якщо ж ми наносимо його на область навколо очей, то у першу чергу порушуємо здатність шкіри випаровувати вологу (тобто дихати) і отримуємо ефект забитих дрібних мімічних зморшок і складок, наповнених кремом з пігментом. Круговий м'яз ока здійснює колосальну кількість скорочень при миготінні за день, і, регулярно «забиваючи» ці складки тональним кремом, ми збільшуємо глибину вже наявних зморшок і збільшуємо ризик утворення нових.

Однак якщо дівчині не хочеться купувати консилер, то фахівці радять придивитися до BB- або CC-кремів — у них легкі текстури, які дозволяють наносити їх на зону навколо очей.

Думка візажистів

Візажисти дозволяють наносити тональний засіб під очі і не бачать в цьому нічого поганого — на їх погляд, це виглядає набагато краще і природніше, ніж консилер. Цю зону не потрібно припудрювати, так як використовується тонкий шар тонального крему. Фахівці вважають, що це добре працює.

Річ у тім, що при висвітленні області під віями пропадає відчуття обсягу нижньої повіки. Привабливого погляду тобі не отримати, якщо під віями не буде обсягу. Наносьте зовсім небагато тонального крему, не підходячи близько до вій, і злегка розтушовуйте.

У макіяжі немає правил, тому будь-який косметичний продукт можна наносити практично на будь-яку ділянку, якщо немає спеціальних приписів від виробника.

Ось, якщо ви надумали "закинути" консилер:

  • звертайте увагу на компоненти, які містяться в засобі по догляду: чим їх більше, тим краще для зони під очима;
  • якщо засіб заявлений як матуючий, добре зволожте шкіру перед використанням, щоб не підкреслити сухість в області очей;

Сучасні тональні засоби містять багато компонентів по догляду і відбиваючих частинок, тому вони легко можуть замінити консилер.

Висновок

Як ми і думали, консилер створили не просто так, це не маркетинговий хід. Все-таки не кожен тональний крем можна наносити на зону навколо очей, деякі сушать шкіру і сприяють появі зморшок. У нас на душі спокійніше, якщо ми знаємо, що формула засобу була придумана спеціально для тонкої шкіри навколо очей, тому від консилера не відмовимося. Але якщо ми його випадково забудемо нанести або взяти з собою у відпускну косметичку, переживати не станемо і в крайньому разі скористаємося тональним кремом.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *