Чи можна продовжувати користуватися помадою, якщо її термін придатності підійшов до кінця

Що робити, якщо у улюбленої помади вашого ідеального відтінку закінчився термін, а ви так і не встигли закінчити флакон? Чи можливо, що терміни придатності, зазначені виробником на упаковці, просто умовність і ви можете продовжувати користуватися помадою ще якийсь час? Розбираємося, інформує Ukr.Media.

Чи можна користуватися помадою, якщо її термін придатності підійшов до кінця, і наскільки це безпечно? Багато дівчат звикли закривати очі на минулий термін придатності улюбленого продукту і продовжують фарбувати губи, не замислюючись про наслідки. Однак насправді до цього питання потрібно ставитися серйозно — і ось чому!

Під час використання простроченої помади ви піддаєте себе відразу декільком ризикам. Перше, про що ви повинні подумати, що помада з вичерпаним терміном придатності втрачає стійкість і розшаровується на губах, при таких умовах вона просто не виглядатиме так, як ви звикли.

Прострочена помада може мати не тільки неприємний запах, але і викликати алергічну реакцію, свербіж і почервоніння, на які ви явно не розраховували. Ну а тепер найстрашніше: продукт з вичерпаним терміном придатності може спровокувати харчове отруєння!

Таке відбувається в крайніх випадках, але все ж відбувається, а значить, ви попереджені і озброєні. По закінченню терміну придатності інгредієнти, з яких складається помада, могли заграти, а в продукт також могли потрапити сторонні частинки. Все це може викликати харчовий розлад.

Отже, ми дали однозначну відповідь на питання, чи можна користуватися простроченою помадою і якими наслідками це загрожує! Ризикувати своїм здоров'ям або відразу ж викинути помаду з вичерпаним терміном придатності — вирішувати вам.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *