7 ознак якісної сорочки: детально про те, як відрізнити хороший одяг від поганого

Вже довгі роки класична сорочка — невід'ємна складова чоловічого гардероба. Однак правильно підібрати її не так-то й легко. Саме тому ми розповімо, якими ознаками повинна володіти якісна чоловіча сорочка і які нюанси слід враховувати при її виборі, інформує Ukr.Media.

Нижче ви знайдете список з 7 особливостей, якими повинна володіти хороша чоловіча сорочка. Наявність однієї або декількох з цих ознак нічого не гарантує, але може служити додатковим сигналом про те, що перед вами якісний виріб. Якщо ж розглянута річ містить всі або майже всі ознаки, то, купивши її, ви напевно не помилитеся з вибором.

Тканина

Кращими матеріалами вважаються бавовна або поєднання льону та бавовни. Також можна знайти вироби з чистого льону або шовку, але такі сорочки підійдуть не кожному, оскільки за ними потрібен особливий догляд. Якщо до складу входить поліестер, то така річ апріорі не якісна.

Крім того, старайтеся надавати перевагу сорочкам, тканина яких створена з ниток подвійного або потрійного плетіння (2-ply або 3-ply). Даний матеріал набагато більш міцний і зносостійкий в порівнянні з тканиною з одинарного (1-ply) плетіння.

Ґудзик "на ніжці"

Здавалося б, це така дрібниця! Однак на цей пункт вкрай важливо звертати увагу. Ґудзик "на ніжці" краще тримаються, застібати їх набагато зручніше, та й виглядають вони акуратніше.

Обмотані ґудзикові петлі

Тут все елементарно: ґудзикові петлі завжди кидаються в очі, тому їх криве оброблення здатне зіпсувати образ.

Збіг малюнка тканини

Зрозуміло, цей пункт стосується лише сорочок в смужку або клітку. Перед покупкою обов'язково уважно подивіться, чи логічно збігається принт в районі кишеньки (якщо така є), на спині виробу і на рукавах. Якщо ні, значить перед вами бракована сорочка, якій варто пошукати заміну.

Ластка

Ластка зміцнює шви і, зазвичай, говорить про високу якість сорочки. Цей елемент виглядає як трьох-, чотирьох- або п'ятикутний "клин", вшитий по нижньому краю довгих бічних швів.

Знімні кісточки коміра

Дуже зручна і важлива деталь чоловічої сорочки, адже за їх рахунок комір красиво тримає форму. На відміну від тонких, вшитих кісточок, їх якщо є бажання можна замінити більш якісними. До того ж вони легко витягуються при прасуванні, щоб уникнути появи загладжених слідів.

Щільність стібків

Довговічність речі безпосередньо залежить від кількості стібків на 1 см сорочки. Відповідно, чим більше стібків, тим міцніший, надійніший виріб. Наприклад, люксові сорочки мають по 8-9 стібків на 1 см., але цілком прийнятним вважається і 6-7 стібків. Але ось сорочки з 4-5 стібками на 1 см відносять до бюджетних і не найбільш зносостійких. Тому, вирушаючи на пошуки сорочки, можете сміливо брати з собою лінійку, щоб більш точно визначити щільність стібків.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *