7 корисних секретів макіяжу для жінок із нестандартною формою очей

Очі є найбільш помітною частиною обличчя, тому жінки приділяють їм багато уваги при створенні свого образу. Золотим стандартом вважається мигдалеподібна форма очей, однак не у кожної дівчини вона є. Існують певні секрети, які допоможуть гарно відкоригувати форму очей і зробити їх більш привабливими, інформує Ukr.Media.

Такими секретами користуються знаменитості. За допомогою макіяжу можна домогтися практично повного перетворення зовнішності. Косметика допоможе підкреслити переваги зовнішності і зробити її недоліки менш помітними.

Витріщені очі

Опуклі очі з одного боку здаються занадто великими у порівнянні з іншою частиною обличчя. Варто використовувати темні тіні. Глибокі, насичені тони, такі як сірі і сині, допоможуть візуально зменшити очі. Однак тіні не повинні бути надто яскравими.

Тіні потрібно наносити на внутрішню частину ока. Стрілки також не повинні бути занадто кричущими. Краще за все трохи розтушувати їх, щоб вони зливалися з віями.

Очі з опущеними повіками

Потрібно візуально трохи підняти зовнішні куточки очей. Це можна зробити за допомогою олівця. Лінії потрібно чітко окреслити в куточках очей. Щоб отримати більш виразний вигляд, темними тінями можна позначити складку у зовнішньому куточку ока. Як тіні для повік, так і олівець потрібно трохи розмити, щоб у макіяжу не було помітних кордонів. Виняток складає область біля куточків очей.

Якщо повіки опущені, то краще наносити туш тільки на верхні вії. Нижні ж слід підкреслити за допомогою олівця.

Очі, посаджені далеко одне від одного

У внутрішніх куточках повік потрібно використовувати тіні темного кольору. Можна зробити щось особливе на рухомих повіках, але для зовнішніх кутів очей краще за все вибрати більш глибокий і насичений тон.

Щоб очі були трохи ближчими одне до одного, додатковий шар тіней також повинен бути у внутрішніх куточках очей. Світлі відтінки повинні бути у центральній частині, ближче до брів.

Запалі очі

Особливістю очей такого типу є наявність прихованої лінії складки верхньої повіки, тому, макіяж майже непомітний. Варто трохи затемнити внутрішні куточки очей, а зовнішні зробити світлішими. Верхні повіки можна гарно підкреслити за допомогою підводки.

Нижні повіки спробуйте гарно виділити олівцем з менш насиченим відтінком. Для такого типу очей дуже важливо виділити їх, а область навколо них зробити менш помітною. Саме тому краще використовувати матові тіні для макіяжу.

Очі, посаджені близько одне до одного

Правильний макіяж допоможе візуально відсунути одне око від іншого, наближаючи їх форму до мигдалеподібної. Щоб домогтися такого результату, потрібно використовувати стрілки. Верхні стрілки мають стати більш товстими при досягненні зовнішнього кута ока, а нижні — займати третю частину повік, поступово переходячи від зовнішніх кутів до внутрішніх.

Світлі тіні наносяться до середини повік, а темні наносяться на іншу частину повік. Можна використовувати туш, яка надає віям об'єм, або ж наклеїти накладні вії у зовнішніх кутах очей.

Маленькі очі

Потрібно підкреслювати центральну частину очей. Варто взяти туш, яка надає об'єм.

Темні тони зроблять очі ще меншими, тож на верхніх повіках бажано зробити стрілки бронзовим або бежевим олівцем, нанісши на повіки тіні більш світлого відтінку.

Очі з опущеними нижніми куточками

Нижні куточки очей краще за все коригуються за допомогою гарних брів, що ніби злітають. Для досягнення цієї форми потрібно, щоб кінчики брів не опускалися, а були спрямовані вгору.

Можна візуально дещо "вирівняти" очі за допомогою відтінків темних тонів. Їх потрібно нанести на зовнішні куточки очей і трохи розтушувати у напрямку до скронь.

Не потрібно підкреслювати очі олівцем. Натомість варто нанести туш, яка надасть віям об'єм.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *