6 модних фарбувань на коротке волосся 2024: класно виглядають і омолоджують

Короткі стрижки зараз переживають справжній ренесанс — стилісти по волоссю пропонують креативні рішення, які вигідно наголошують на формі обличчя, омолоджують, додають обсягу, інформує Ukr.Media.

Колористи теж не відстають: подивишся на деякі фото фарбувань на коротке волосся 2024 року — і руки сверблять спробувати, навіть якщо це зовсім не ваш стиль!

Нинішнього року в моді найкрасивіші варіанти — від природних до експериментальних. І всі зачаровують!

Теплий блонд

Якщо у вашої шкіри теплий підтон, то це фарбування супервиграшно виглядатиме і підкреслюватиме природну красу. Виглядає романтично та дорого.

Щедрі золотаво-сонячні переливи особливо дружать із зачісками боб та каре. До речі, стиль «тиха розкіш» — це про таке фарбування. Коли начебто все до геніальності просто, але дуже красиво!

Холодний русявий

Ще одне фарбування, яке виглядає благородно та багато. Воно органічно виглядає на дівчатах з холодним підтоном шкіри. У поєднанні з зеленими або блакитними очима цей повітряний і ніжний колір волосся створить королівський образ — витончений, зворушливий, дорогий.

Щоправда, доглядати волосся не дуже просто — потрібно підтримувати чистоту кольору без жовтизни за допомогою фіолетових шампунів або масок. Але результат цього, звісно, вартий.

Насичений рудий

Рудий колір залишається одним із наймодніших у фарбуванні. Якщо у вас досить зухвала коротка стрижка (наприклад, піксі або виголені потилиці), краще вибрати більш стриманий та ніжний відтінок: персиковий чи мідно-рудий.

У випадку, коли волосся дещо довше, класична зачіска (боб або каре до плечей), можна дати волю яскравішим варіантам: апельсиновому або вогненно-рудому.

Будьте впевнені, що оточуючі не залишаться байдужими та подарують купу компліментів.

Фарбування у два кольори

Модне фарбування на коротке волосся у два кольори, таке як брондування або шатуш, надасть стрижці рухливість та об'єм. Тут беруть пару різних, але близьких один до одного натуральних відтінків і чергують їх.

Завдяки грі світліших пасм виходить делікатний ефект волосся, що вигоріло на сонці. Виглядає природно і жіночно. Щоправда, на суперкоротких стрижках, наприклад, мікропіксі, для цього трендового фарбування не вистачить довжини.

Діп-Дай (Dip-Dye)

Назву цього фарбування можна перекласти як «занурюватися в фарбу», що чудово відображає його суть.

Якщо ви хочете освіжити однотонне фарбування і зробити образ грайливішим, можна занурити кінчики пасм у кольорову фарбу: жовту, рожеву, синю, зелену… Подивіться, як чудово виглядає!

Тут виходить великий контраст та різкий перехід, але не бійтеся, саме це зараз у моді! Особливо круто виглядає на стрижці каре.

М'яке мелірування

А ось тут, на противагу минулому варіанту, переходи мають бути дуже м'якими. Чим природніше — тим краще. Щоб меліроване пасмо не кидалося в очі, важливо підібрати споріднені відтінки. Вони виглядають благородно і не роблять коротку стрижку занадто строкатою.

Наприклад, брюнеткам і шатенкам для мелірування краще підібрати не відтінки блонду, а карамельний колір або молочний шоколад.

Це модне фарбування на коротке волосся відмінно підійде дівчатам з укороченим бобом, стрижкою з хаотичними пасмами та подовженим чубчиком.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *