6 головних життєвих правил, яких дотримувалися японські ніндзя

Кажуть, що ніндзя були не лише майстерними воїнами, але й дуже розумними і освіченими людьми. Вони знали багато про людське тіло і людську душу. Експерти поділилися важливими життєвими правилами, яких дотримувалися ці воїни, інформує Ukr.Media.

Навчіться чекати

Як говорили самі ніндзя, переможцем стає той, хто вміє чекати хоча б на секунду більше свого ворога. У цих словах є частка істини, адже навіть у сучасному світі діє так зване "правило одного відсотка". Воно говорить нам про те, що навіть якщо ви витратите на 1% більше зусиль, ніж інші, ви все одно вирветеся вперед і станете успішнішими за інших. З погляду енергетики вміння вичікувати і бути спокійними допомагає зберігати сили і направляти їх у потрібне русло, уникаючи зайвих стресів.

Використовуйте собі на благо кожну дрібницю. Дійте не швидко, а постійно. Ніндзя не поспішає, тому завжди досягає успіху — просто часом це відбувається не відразу.

Завзятість і праця — важливіше будь-якого таланту

Долайте проблеми, не відступаючи. Не витрачайте свою енергію, послану Всесвіту, просто так. У будь-якій біді і на будь-якому завданні нінздя зберігали холодний розум. Те ж саме вони робили і в ті моменти, коли вчилися чомусь новому. Праця завжди окупається, а будь-яка енергія, спрямована в творче русло, дає свої плоди.

Найталановитіша людина може бути менш успішною, ніж та, що старанно працює, але яку таланти обійшли стороною. Досконалості немає меж, а інформація і знання корисні лише тоді, коли їх можна застосувати на практиці.

Кожен хороший по-своєму

У кожного є своя вища мета. Якими б не були ваші якості, вони гарні по-своєму. Дуже важко сказати, хто з нас дійсно найкращий. Головне, щоб ви хотіли ставати кращими за себе колишніх. Ось це дійсно важливо.

Ваше завдання — у будь-який спосіб досягти поставлених цілей

Ніндзя були воїнами, проте вони завжди сподівалися і на свої інтелектуальні здібності. Вони досягали своїх цілей за допомогою хитрості, допитливого розуму і мудрості. Вони прекрасно розуміли, що якщо загинуть на першому ж завданні, то про них не складуть легенди і про них ніколи не згадають.

Не поспішайте, адже поспіх убиває ефективність. Будьте гранично уважними і використовуйте всі можливі засоби для досягнення цілей.

Не обговорюйте з іншими свої страждання

Японська мудрість говорить: кожен раз, коли ви комусь розповідаєте про те, що вас робить нещасними, ви тільки підсилюєте негатив. Так ви ще сильніше занурюєтеся в переживання.

Навчіться цінувати подарунки долі, адже той, хто не приймає приємні дрібниці, не зможе ніколи стати воістину щасливим. З самого дитинства японських ніндзя вчили тому, що радість можна знайти скрізь і всюди. Потрібно лише розкрити очі і душу.

Радійте, якщо ви помилилися

Помилка — це не кінець. Помилка — це безцінний досвід, який ви отримуєте, щоб ставати кращими. Не буває, щоб людина ніколи не помилялася, тому не варто картати себе за те, що ви зробили щось неправильно. Намагайтеся витягувати уроки з недоліків, щоб ставати сильнішими. Лише так ви чогось навчитеся.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *