5 жіночих стрижок, які дратують чоловіків

Будь на все чоловіча воля, так ми б все життя нудьгували з довгим волоссям. Нежіночно, занадто мужньо, неохайно, безглуздо — так сильна половина коментує модні стрижки. Як думаєте, які саме?

Андеркат

Поголені потилиці і скроні — ще один предмет чоловічої ненависті. Чи може ця стрижка виглядати стильно і цікаво? Так. Хотіли б чоловіки, щоб їх подруги зробили таку? У 90% випадків відповідь — ні. Що ж, добре, що є хоча б 10%, здатних зацінити наші екстравагантні експерименти, інформує Ukr.Media.

Маллет

Гаразд, з короткими стрижками все зрозуміло. А Маллет-то їм чим не догодив? Кажуть, виглядає занадто хаотично і безладно, а у деяких рвані локони і зовсім висять бурульками. До речі, багато пані цю точку зору поділяють — схоже, маллет більше цікавий молодіжній аудиторії.

Під горщик

Об'ємна "шапка" з рівним зрізом здається чоловікам безглуздою (або вони просто не люблять короткі стрижки?). Тут треба відзначити, що "горщик" дійсно йде не всім: грубі і великі риси з ним будуть виділятися ще сильніше. А ось дівчатам з вузьким обличчям і тонкими рисами така стрижка, навпаки, додасть елегантності і трохи округлить витягнуті форми.

Занадто короткий чубчик

Надто короткий чубчик, особливо рідкий і рваний, здається чоловікам… зайвою рослинністю на голові. Ну який в ньому сенс? Якщо вже хочеться чубок, нехай буде нормальним, щоб було зрозуміло: це чубчик, а не хтось випадково вистриг вам жмут волосся. До речі, деякі респонденти зі здриганням і сміхом згадують чубок трикутником, який ввела в моду Наталія Орейро.

Суперкороткі стрижки

Все вірно, стрижка "їжачок" традиційно очолює антирейтинги. Дивитися на поголену голову Наталі Портман або Шарліз Терон на екрані, може, і цікаво, але у звичайному житті представники сильної половини куди консервативніше. Причина очевидна: разом з волоссям жінка позбавляється жіночності і ніжності — така типова чоловіча думка.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *