5 гідних альтернативи кардіо, для тих хто не любить виснажливі тренування

Всі люди різні, тому що вони хочуть різне. Не всі люди хочуть виконувати одні і ті ж вправи — деякі хочуть інтенсивне кардіотренування, а деякі хочуть вправи на розтяжку, інформує Ukr.Media.

А є ті, хто взагалі зневажає або недолюблює кардіотренування. Для них ми створили цей список з 5 альтернатив:

Пілатес

Пілатес створює зв'язок між мозком і тілом за допомогою м'язів і дихання. У пілатесу є багато переваг. І до того ж він є відмінною заміною для фізичних вправ при відновленні після травм або розтягнутих м'язах.

Йога

Всупереч поширеній думці — йога не для відпочинку, а скоріше, це інтенсивна вправа, яка поєднує в собі використання м'язів і органів дихання.

Йога може вилікувати похмілля, детоксикацію, безпліддя і серцево-судинні захворювання. Жінки, які практикують йогу знаходяться під меншим впливом стресу. А пози йоги покращують кровообіг і створюють баланс в організмі.

Барре-тренування

Цей тип тренування складається з комбінації балетних поз та інших дисциплін, таких як йога і пілатес і поєднання силових тренувань з кардіо, які спрямовані на зміцнення м'язів.

Такий тип тренування споживає багато калорій, створює м'язову масу, прискорює обмін речовин, запобігає травмам і остеопорозу.

Робота з вагою

Жінки часто бояться працювати з вагою, тому що вони можуть розвивати м'язи, як у чоловіків. Але якщо ви не любите кардіо, але хочете, витрачати калорії, то потрібно працювати з вагою.

Жінки, які підіймають вагу зменшують свою вагу на 40% більше, ніж ті, хто займається тільки кардіо.

Танці

Танці, як і кардіо прискорюють ритм роботи серця. Ті, хто ненавидить кардіо повинні спробувати танці, тому що вони дуже добре замінюють тренування. Забезпечують гарне навантаження тіла, та не меншу витрату калорій, чим при роботі в спортзалі. Тим паче гарна музика і спілкування з однодумцями позитивно позначаться на психічному здоров'ї.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *