Вперше за 20 років: на премії “Оскар” з’явиться нова номінація

Нова номінація на Оскар - 10 Нова номінація на Оскар / The New York Times

Американська академія кінематографічних мистецтв і наук вперше за понад 20 років запровадила нову номінацію на премію “Оскар”. З 2026 року статуетку вручатимуть кастинг-директорам за найбільш вдалий підбір акторів.

Рада керівників академії проголосувала за створення цієї категорії 7 лютого. Про це повідомляє The New York Times.

Директори з кастингів наполягали на запровадженні номінації протягом десятиліть. Вони аргументували тим, що їхня робота має вирішальне значення для успіху будь-якого фільму, але Американська академія кінематографічних мистецтв і наук відкидала цю ідею.

Поширеним аргументом проти нагороди за кастинг була тривалість церемонії – у 2023 році вона тривала три з половиною години, а у 2002 році – чотири години 23 хвилини.

Нову категорію введуть для фільмів, випущених у 2025 році, а це означає, що перших переможців у цій категорії оголосять у 2026 році.

Американська кіноакадемія має тенденцію бути консервативною, коли справа доходить до запровадження нових нагород: Останньою створеною категорією був “Оскар” за найкращий анімаційний повнометражний фільм, який був заснований у 2001 році. (Її отримав “Шрек”.)

У 2018 році були спроби ввести нову номінацію – “найкращий популярний фільм”, однак Американська кіноакадемія відмовилася від цієї ідеї після негативної реакції з боку громадськості та деяких її членів. З огляду на це категорія для кастинг-директорів стане першою новою номінацією “Оскар” за 20 років.

Вперше за 20 років: на премії Нова номінація на Оскар / Depositphotos

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *