Свято креативу в Харкові: пройшов 9-й студентський фестиваль реклами

Свято креативу в Харкові: пройшов 9-й студентський фестиваль реклами

Велика кількість конкурсних робіт були патріотичного спрямування, присвячені нашим захисникам.

У прифронтовому Харкові 1 грудня відбувся 9-й Харківський студентський фестиваль реклами. Організаторами виступили Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця та Спілка рекламістів України. Про це повідомляється на сайті університету.

Слід зазначити, що це був незвичайний Фестиваль. І наведемо аргументи на користь цього твердження. По-перше, 9-й ХСФР відбувся під час війни, яку розв’язали російські загарбники проти української держави та українського народу, – йдеться в повідомленні.

Це вплинуло на умови створення креативних рекламних робіт українськими студентами. Слід відзначити дуже велику кількість робіт патріотичного спрямування, присвячених нашим захисникам та ЗСУ.

Можна сказати, що фестиваль став найрегіональнішим студентським фестивалем реклами. І за кількістю, і за представленістю інших українських регіонів.

У фестивалі взяли участь 207 студентів і школярів із понад 50 українських навчальних закладів із Харкова, Києва, Дніпра, Одеси, Львова, Чернівців, Рівного, Тернополя, Черкас, Полтави, Сум, Маріуполя та інших міст України. Учасниками було представлено 155 конкурсних робіт.

Вперше з 2019 року, студентський фестиваль реклами відбувся у форматі офлайн. З огляду на ситуацію, що склалася, усі фестивальні події також транслювалися і в онлайн-форматі.

Фестиваль відкрив В. С. Пономаренко, ректор Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця. Від імені Спілки рекламістів України виступив її голова Євген Ромат.

Привітав учасників голова журі Ігор Куліш, генеральний директор одного з рекламних агентств Харкова. І, звичайно ж, пролунав нестаріючий студентський гімн Gaudeamus.

Гран-Прі 9-го фестивалю, на жаль, ніхто не завоював. Перелік робіт-переможців можна подивитися за посиланням.

hneu.edu.ua hneu.edu.ua hneu.edu.ua hneu.edu.ua hneu.edu.ua hneu.edu.ua hneu.edu.ua hneu.edu.ua

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *