Оскароносний фільм “20 днів в Маріуполі” знову покажуть у кінотеатрах

"20 днів в Маріуполі" - 10 "20 днів в Маріуполі" / Кадр з фільму

Стрічка “20 днів у Маріуполі” стала найкасовішим документальним фільмом в Україні. Тепер ще більше людей зможуть побачити легендарну стрічку.

Український документальний фільм “20 днів у Маріуполі”, який цьогоріч здобув “Оскар”, знову покажуть в українських кінотеатрах з 14 березня. Читайте у матеріалі Радіо Максимум, у яких кінотеатрах можна подивитись стрічку.

Фільм можна буде переглянути в “короткий проміжок часу в обраних кінотеатрах”. На деяких майданчиках відбудуться лише разові покази в окремі дні.

У Києві його, зокрема, транслюватимуть в кінотеатрах “Оскар”, “Планета Кіно”, “Жовтень”, “Супутник” та Multiplex. Серед деяких інших міст, в кінотеатрах яких відбудеться кінопоказ – Львів, Дніпро, Харків, Одеса та Вінниця.

Незабаром фільм можна буде переглянути також на українських онлайн-платформах. Повний перелік міст та кінотеатрів доступний за посиланням, його оновлюватимуть.

Нагадаємо, що стрічка “20 днів у Маріуполі” стала першим в історії українським фільмом, який виграв “Оскар” – стрічку Мстислава Чернова відзначили в категорії “Найкращий документальний фільм”.

Фільм також став переможцем британської кінопремії BAFTA у 2024 році в категорії “Найкращий документальний фільм”, лауреатом Шевченківської премії за серію матеріалів про облогу Маріуполя. Окрім цього, вся команда отримала Пулітцерівську премію.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *