Оголосили переможців кінофестивалю “Миколайчук Open”: хто серед лауреатів

Переможці кінофестивалю - 10 Переможці кінофестивалю / Миколайчук OPEN

Фестиваль глядацького кіно Миколайчук OPEN, який проходив у Чернівцях вже втретє, оголосив переможців національного та міжнародного конкурсів.

У Чернівцях оголосили переможців національного та міжнародного конкурсів кінофестивалю “Миколайчук Open”. Найкращих обирали шляхом глядацького голосування.

У міжнародному конкурсі перемогу здобув фільм “Кріпачка” режисерів ДК (Дорота Кобєла) та Гʼю Велчмана.

Другий приз у міжнародному конкурсі отримала стрічка української режисерки Анни Бурячкової “Назавжди-назавжди”. Це повнометражний ігровий дебют відомої кліпмейкерки.

У національному конкурсі переміг короткометражний фільм “Нюанс” режисерів Маргарити Воронової та Олега Кібальника.

Спеціальну відзнаку національного конкурсу від партнерів фестивалю компанії AMO Pictures отримав фільм “Сонечко” режисера Сергія Кулибишева.

Фестиваль глядацького кіно Миколайчук OPEN був створений у 2022 році. Цього року проходив у Чернівцях втретє. Його традиційна локація – культурно-мистецький центр імені Івана Миколайчука.

Він відбувається в датах, які охоплюють день народження натхненника фестивалю, українського актора, сценариста та режисера Івана Миколайчука – 15 червня. Цього року у програмі було 68 стрічок – від українських коротких метрів до робіт оскарівських номінантів та хітів жанрового кіно.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *