МОК зняв документальний фільм “Вікторія” про українську гімнастку Вікторію Онопрієнко

Вікторія Онопрієнко - 10 Вікторія Онопрієнко

Нещодавно Міжнародний олімпійський комітет (МОК) презентував документальну стрічку “Вікторія” про одну з провідних українських гімнасток – 20-річну Вікторію Онопрієнко.

Фільм про відому українську гімнастку Вікторію Онопрієнко оприлюднили на сайті МОК.

Поки бомби падали на її рідне місто Київ, а її батько покинув дім, щоб захищати Україну на війні, українська художня гімнастка Вікторія Онопрієнко щодня боролася за здійснення своєї мрії – виступити в Парижі на Олімпіаді 2024 року.

Цей документальний фільм демонструє її мужність, стійкість і рішучість в її наснажливій подорожі до участі в Олімпійських іграх. Відкрийте для себе незламний дух цієї молодої спортсменки, коли вона готується представляти Україну на світовій арені, – йдеться в описі до стрічки.

Фільм “Вікторія” розповідає про нелегку подорож Онопрієнко, яка пристосовується до нових і болючих реалій, намагаючись завоювати місце у квоті на Іграх.

Важко через повітряну тривогу, через те, що відбувається в нашій країні. Нас обстрілюють вночі. Ти спиш три-чотири години. Але все одно маєш прийти й зробити зарядку. Ти не можеш займатися менше, бо можеш втратити все, що здобув до цього, – каже Онопрієнко у стрічці.

Як зазначають творці, цей документальний фільм демонструє незламний дух олімпійської чемпіонки Токіо-2020, її силу духу, стійкість і рішучість, в той час, як війна перевернула все її життя і спортивні мрії догори дриґом.

Хто така Вікторія Онопрієнко?

Вікторія Онопрієнко – українська гімнастка, чемпіонка Європи, фіналістка Олімпійських ігор в Токіо, майстриня спорту міжнародного класу. Окрім цього, Вікторія – призерка чемпіонату Європи в команді, чемпіонату світу у вправах з булавами та Всесвітніх ігор у вправі зі стрічкою. Переможниця та призерка етапів Кубка світу.

У 2015 році вона приєдналася до збірної команди України. З 2017 року стала другим номером юніорської збірної України – після Христини Пограничної. У 2018 році стала бронзовою призеркою в абсолютній першості на кваліфікаційному турнірі на юнацькі Олімпійські ігри.

У 2019 році Вікторія дебютувала в дорослій збірній України. Її відразу залучили до складу збірної на чемпіонат Європи, де гімнастка здобула допуск на чемпіонат Європи 2020 року в Києві. У 2024 році здобула перемогу в багатоборстві та ще три золоті медалі: у вправах з обручем, м’ячем і стрічкою.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *