Дивіться тизер нового українського фільму “Редакція”

Фільму "Редакція" - 10 Фільму "Редакція" / Скрін з відео

З’явився тизер українського фільму “Редакція” режисера Романа Бондарчука, який візьме участь у конкурсній програмі Forum 74-го Берлінського міжнародного кінофестивалю.

Сцена, яка увійшла до тизера, знята в заповіднику Олешківські піски на Херсонщині. Ролик опублікований на ютуб-каналі IONCINEMA.

Заповідник є частиною Смарагдової мережі Європи. Це мережа природоохоронних територій, створена для збереження видів та екосистем.

Головну роль у фільмі зіграв журналіст, а нині військовий ЗСУ Дмитро Багненко. У фільмі також зіграли Римма Зюбіна, Жанна Озірна, Сергій Іванов, Андрій Кирильчук, Олександр Шмаль.

Сюжет фільму

Сюжет розпочинається з диких степів і лісів українського півдня. Тут молодий науковий співробітник природничого музею Юра намагається врятувати рідкісних тварин від знищення. Він шукає бабака степового, якого нібито бачили селяни в цих краях.

Натомість хлопець стає свідком підпалу лісу. Він несе фотографії підпалювачів і свою статтю до редакції місцевої газети, але ні природа, ні справедливість тут нікого не цікавлять. Його наївне бачення світу руйнується у вирі фейкових новин, корупційних схем і фальсифікованих виборів. Опинившись у центрі таємничого ритуалу, який проводять місцеві чиновники, герой має з’ясувати, хто він – представник напівзниклого виду “людини справжньої” чи звичайний невдаха?

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *